کتاب آمستردام

اثر ایان مک یوون از انتشارات افق - مترجم: میلاد زکریا-جدید ترین کتاب ها

این‌که ورنون بخواهد آشتی کند و به همین خاطر به آمستردام بیاید مطمئنا چیزی بیش از تصادف، یا تصادف صرف بود. او جایی در قلب سیاه و نامتعادلش، سرنوشتش را پذیرفته بود. او داشت خودش را به دست کلایو می‌سپرد.
ایان مک‌یوون -از شاخص‌ترین نویسنده‌های امروز انگلیس- بیش‌تر از همه در فهرست نهایی جایزه‌ی بوکر حضور داشته است. این جایزه در سال 1998 به خاطر رمان آمستردام به او اهدا شد. مک یوون هم‌چنین تاکنون در جشنواره‌های معتبر ویتبرد، سامرست موام و انجمن ملی منتقدان برگزیده شده است.


خرید کتاب آمستردام
جستجوی کتاب آمستردام در گودریدز

معرفی کتاب آمستردام از نگاه کاربران
به نفع آن، این به شدت قابل خواندن و لذت بخش بود و بسیار سرگرم کننده بود. این طرح هوشمندانه احتمالا تحت هیچ نظارتی دقیق نخواهد ماند، اگرچه McEwans نوشتار به اندازه کافی برای نوشتن مقاله بر روی بعضی از نامعلومی های چشمگیرتری است. جایزه بوکر؟ من خیلی مطمئن نیستم اما پس از آن، هیئت منصفه بوکر، برای انتخاب گزینه های عجیب و غریب، معروف تر است. من سه ستاره ی جامد را ارائه می دهم، اما نه بیشتر. و من فکر می کنم هلندی ها حق دارند در مورد McEwans تفکیک پذیرفته تصور کنند. این سخت است که می گویند خیلی بیشتر بدون غرق شدن در قلمرو اسپویلر. یک شگفتی سرگرم کننده، به طرز ماهرانه ای اجرا می شود. bagatelle اما اگر شما به دنبال ادبیات عالی هستید، به سمت مردم بروید. چیزی برای دیدن اینجا نیست

مشاهده لینک اصلی
یان مک یون نوشت: \"توبه، که من بسیار لذت بخش، به رغم اجتناب از آن را برای مدت زمان زیادی است. از آن زمان به بعد، \"راحت غریبه ها\" را خوانده ام (کمتر از آن بزرگ است، اما لحظات آن را داشتم)، در Chisel Beach (وحشتناک)، و در حال حاضر Amsterdam. من این را بلافاصله قبل از کودکان امپراتور خواندم و شکایات مشابهی در مورد هر دو آنها در رابطه با شخصیت های غیر واقعی داشتم. شاید این یک روند در ادبیات مدرن است (همانطور که قبلا آن را متوجه شدم)، و در مورد نویسنده به جز در معدن شکست نمی خورد. اما واقعا احساس کردم که یان مک یون یکی از کاراکترهایش را به طور خاص مجبور کرد که به شیوه ای عمل کند که بر خلاف بسیاری از اقدامات قبلی او باشد.

مشاهده لینک اصلی
به نظر میرسد این مضرابهای خاصی را که منعکس کننده این موضوع است، نشان می دهد که این عصبانیت 3 * یا کمتر است. آقای مک یوان، من نمی توانستم این کار را انجام دهم و به دنبال آن می روم که می بینم، 3 * دندان شیرین (و آن را به سختی 3؛ من احساس سخاوتمندانه) رها شد - SaturdayABANDONED - Amsterdam1 * در ساحل Chesil3 * تمسخر 4 * باغ سیمان 4 * Solar3 * سگ های سیاه

مشاهده لینک اصلی
این ممکن است کتاب مورد علاقه ی من مک یوان باشد. داستان ساخته شده با کشش است که به افزایش صفحات تبدیل شده است. تم ها وفاداری، دوستی و حرفه ای در سراسر همبستگی دارند. یک داستان فوق العاده و خوب نوشته شده. از سه کتاب او که خواندید، این یکی بسیار تاریک است. هیچ کدام از این شخصیت ها دوست داشتنی نیستند اما همه آنها در زندگی واقعی وجود دارد. این قسمت ترسناک و پر از تنش است.

مشاهده لینک اصلی
من شروع به فکر می کنم که کتاب کوتاه تر است، کمتر من باید در مورد آن صحبت کنم. آمستردام یک کتاب بسیار کوتاه است و در حالی که من از آن لذت می بردم، در پایان من بیشتر احساس می کردم که Id یک داستان کوتاه را از یک رمان واقعی به پایان رسانده است. این داستان دو دوست است - کلایو، یک آهنگساز موفق که با مشکل مواجهه (معادل موزیک) نویسندگان بلوک، و ورنون، سردبیر روزنامه ای که کار خود را شروع می کند - و دخالت آنها در یک طرح برای خاتمه دادن به حرفه جولیان گارنی، یکی از سیاستمداران سمت راست، برای تبدیل شدن به نخست وزیر بعدی. همه این سه مرد به خاطر وابستگی آنها به ملی لین، متولد سابق عاشقانه، که در مراسم تشییع جنازه آنها دوباره با یکدیگر روبرو می شوند، مرتبط هستند. بعد از آن یک داستان از اخلاق و مرگ و میر است، با پایان قرمز خوشمزه. من این را مستقیما پس از اتمام عشق پایدار خواندن، و از دو، من فکر می کنم من ترجیح می دهند آمستردام - من واقعا از عنصر saty سیاسی، Vernons روز استرس در دفاتر روزنامه خود، Clives بمب گذار خود اعتماد. در عین حال، یک عنصر قوی از طنز در سراسر کتاب وجود دارد، که بیشتر به وضوح در هر دو جنس مرد دیده می شود، به طور فزاینده ای از درک های هیستریک و تحریف شده در مورد اعمال خود (Vernon فکر می کند که صفحه اول Garmony او چهره گزارش را تغییر خواهد داد؛ کلوی شروع به تصور کردن خودش با یک نابغه بتهوون) و پایان تا حدودی ترسناک اما بسیار خنده دار. اما همه چیز در همه جا، فقط به آن نرسیده است. من قدردانی هوشمندانه طرح و نحوه وقوع رویدادها را به سمت نتیجه گیری می دهم، اما این نکته در مورد من هیچ تاثیری بر من نگذاشته است، و انتظار دارم که احتمالا در چند هفته آن را کاملا فراموش کرده ام.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آمستردام


 کتاب مجموعه آثار مولیر
 کتاب آلیس سرکش
 کتاب جستجوگر
 کتاب تفسیر فرهنگ ها
 کتاب درخت
 کتاب سفر سیلکا