کتاب افشاگر

اثر جان گریشام از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد قصاع-جدید ترین کتاب ها

وکيلي مرموز از يک قاضي فدرال آمريکا به جرم تباني با مافياي ساحل غربي آمريکا شکايت مي‌کند. هدف او دريافت جايزه‌اي است که بنا بر قانون به افشاگران قضات فاسد تعلق مي گيرد.

اما هيچ‌کس گمان نمي‌کرد، اين شکايت به نبردي سخت و خطرناک با مافياي آمريکايي بينجامد و عده‌اي بي‌گناه کشته شوند و آسيب ببينند...

با جان گريشام همراه شويد و بار ديگر از قدرت قلم او لذت ببريد.


خرید کتاب افشاگر
جستجوی کتاب افشاگر در گودریدز

معرفی کتاب افشاگر از نگاه کاربران
به طور معمول، جان گریشام یکی دیگر از کتاب های فوق العاده ای را می نویسد .... تا حدی بازی پیچیده تر شخصیت ها را از حد معمول تصور می کردم، اما زمانی که در طرح قرار گرفتم، واضح است که به خوبی خوانده می شود \u0026 amp؛ یک صفحه قطره قطعی است !! دوست داشتم داستان داستان و \u0026 amp؛ مشاغل شخصیت ...Coast Mafia @ کاملا یک مفهوم ترسناک به عنوان شما می توانید این اتفاق می افتد را ببینید! خواندن \u0026 amp؛ لذت ببرید!

مشاهده لینک اصلی
خوب اما نه یکی از مورد علاقه من Grisham می خواند.

مشاهده لینک اصلی
با تشکر از شما برای قوس، من فکر می کنم این کتاب می شود یکی دیگر از بهترین فروشنده اگر چند فصل اول هر چیزی را به بروید

مشاهده لینک اصلی
من با این کتاب تحت تاثیر قرار گرفتم چون دیگران را دوست دارم. داستان بسیار پیچیده بود و مگر اینکه شما در سیستم حقوقی هستید، بیشتر داستانها غیرممکن به نظر میرسد. داستان شروع می شود با یک خبرنگار به قوه قضاییه به قاضی خاص می رود و به قتل، ارعاب، مافیایی و دستکاری می رود. پایان دادن به من تجاوز نمی کرد، زیرا توجیه برای این همه واقعا سخن نگفت، اگر چیزی غیر از حرص بود.

مشاهده لینک اصلی
جان گریشام تقریبا یک سبک برای خودش است. اگر شما رمانهای گریشام را دوست دارید (و من)، توسط The Whistler سرگرم خواهید شد. این یک هیجان قانونی است، همانطور که بیشتر کتابهایش است، اما از دیدگاه صنعت قانونی که توجه کمتری را به خود جلب می کند. استیول استولتز وکیل است که به عنوان یک بازرس در دادگاه نقض حقوقی فلوریدا فعالیت می کند. این دفتر هیچ تابع اجرای قانون ندارد، اما به اتهام جرایم تحقیقی توسط قضات متهم است. در این کتاب، کسی سوار یک قاضی در یک طرح ادعایی برای از دست دادن سود از یک کازینو در سرزمین هند می کند. من در رابطه با رابطه قانون قبیله ای و قانون فدرال آشنایی داشتم، اما این داستان کمی بیشتر از تاریخ و شرایط کنونی وضع کرد، در نتیجه چیزی را در روند خواندن آموختم. Grisham قطعا از کلیشه های قدیمی هندی ها، زنان و آمریکایی های سیاه پوست در این کتاب اجتناب می کند. فرض می کنم همه روشنفکرتر بودند، اما من نیز تعجب می کنم که آیا در حال فرایند نوشتن کلیشه های جدید بود تا اینکه آنها را به کلی حذف کرد؟ این یک انتقاد از گریشام نیست، بلکه به دنبال روابط نژادی و فرهنگی در آمریكای مدرن است. او، اگر این كتاب به یک فیلم تبدیل شود ... و آن را خوب می سازد ... بدون هیچ مشكلی گذراندن Bechdelâ € \"آزمون والاس تست بیش از یک بار! سه ستاره ممکن است به نظر کمی کم، اما این جامد، سرگرم کننده خواندن است. برخی از مراتع قرمز قابل تشخیص، اما یک هیجان انگیز است که شما را به پایان می رساند، بدون انحراف از فرمول Grisham.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب افشاگر


 کتاب پس از کودتا
 کتاب قانون ۵ ثانیه
 کتاب هرگز سازش نکنید
 کتاب نظریه ای فلسفی درباره عوضی ها
 کتاب کودک خاموش
 کتاب قفس پادشاه