کتاب اگر این نیز انسان است

اثر پریمو لوی از انتشارات ماهی - مترجم: سپاس ریوندی-جدید ترین کتاب ها

If This Is a Man (Italian: Se questo è un uomo [se (k)ˈkwesto ɛ un ˈwɔːmo]; United States title: Survival in Auschwitz) is a memoir by Italian Jewish writer Primo Levi, first published in 1947. In 1943, Primo Levi, a twenty-five-year-old chemist and Italian citizen of Jewish race, was arrested by Italian fascists and deported from his native Turin to Auschwitz. Survival in Auschwitz is Levis classic account of his ten months in the German death camp, a harrowing story of systematic cruelty and miraculous endurance. Remarkable for its simplicity, compassion, and wit, Survival in Auschwitz remains a lasting testament to the indestructibility of the human spirit.


خرید کتاب اگر این نیز انسان است
جستجوی کتاب اگر این نیز انسان است در گودریدز

معرفی کتاب اگر این نیز انسان است از نگاه کاربران
این کتاب شاید خواندن بیشتر از آنچه تصور می شود آسان تر باشد. پریو لووی 25 ساله به یک گروه مقاومت در ایتالیا متصل شد. او اخیرا از دانشگاه تورین به عنوان یک شیمیدان فارغ التحصیل شده بود و او یهودی بود. او توسط نیروهای آلمانی در سال 1944 دستگیر شد و اخراج شد. و از آن زمان به بعد یک سال جهنم در آشویتس. لوی زیبایی می نویسد، اما با صدای سرد، بنابراین خواننده می تواند کمی از تجربیات وحشتناکی که او توصیف می کند ایستاده باشد. نه همه در اردوگاه یکسان نیستند. نه تنها اختلافات میان زندانیان (گروه ها شامل یهودیان و مجرمان و افرادی هستند که دارای موقعیت سیاسی هستند)، اما تفاوت بین مردان در هر یک از این گروه ها وجود دارد. در بعضی از موارد در تاریخ و زندگی، که می گوید: \"به او که داده می شود؛ به او که ندارد، گرفته خواهد شد. در Lager (اردوگاه)، جایی که انسان تنها است و در آن مبارزه برای زندگی به مکانیسم اولیه خود کاهش یافته است، این قانون ناعادلانه به طور آشکار در نیرویی است که توسط همه به رسمیت شناخته شده است. با سازگاری، افراد قوی و محترم، حتی رهبران تمایل به برقراری تماس، گاهی اوقات حتی تماس دوستانه، زیرا آنها امیدوار هستند که بعدها به نفع برخی از آنها سود ببرد. اما با MuselmÃnner، مردانی که در حال فروپاشی هستند، حتی ارزش سخنرانی ندارند ... می دانند که آنها فقط در یک بازدید هستند، که در چند هفته هیچ چیز از آنها نخواهد ماند، بلکه تعداد کمی از خاکستر در برخی از نزدیک -به حوزه. \"داستان Leviâ € ™ ثانیه یکی از بقای مناسب ترین؛ نه تنها کسانی که توانایی انجام کاری را دارند که از لحاظ فیزیکی مورد نیاز است، بلکه افرادی که هوشمند، مستحکم و حیله گر هستند، قادرند حتی زمانی که گرسنه می اندیشند و حتی در صورت گرسنگی فکر می کنند و به صورت سازنده عمل می کنند، و همه چیز در اطراف آنها، یک تردمیل خسته کننده از کارها و قوانین خرده از سرما و کمبود خواب، چرخیدن و خرید کردن برای گرفتن یک نوشیدنی اضافی. او حتی از دوستی و همکاری نادر، به ویژه در انتهای کتاب سخن می گوید، زمانی که او به بیمار مبتلا به تب زرد تبدیل شده بود. دیگران با بیماری هایی مانند تیفوس و دیفتری بسیار بیمار هستند. روس ها پیشرو هستند و آلمانی ها اردوگاه را ترک می کنند. به هر حال برخی از این زندانیان مریض - با استفاده از هر اونس ابتکار و عزم و اراده که از دست داده اند - تا زمانی که روس ها وارد می شوند، به زندگی ادامه می دهند. از نود و چهار مرد که به گروه مقاومت لوییس اخوان به آشویتس منتقل شدند، تنها بیست و یک .

مشاهده لینک اصلی
نگاه بررسی انگلیسی به دنبالIn آسمان و به فکر که من ممکن است او را برای آخرین بار. @ نام آن 174 517. بنابراین است، دکتری 24jährige در شیمی به نام خواهد شد 1944 اگر او نام خود را به اندازه کافی نمی گوید، اسلپ ها و مشت ها وجود دارد. اگر او غذا را به او نشان نمی دهد، هیچ قطعه ای از نان و هیچ سوپ روپوش نازک وجود ندارد. او تا زمانی که خودکشی کند، این نام را در دست چپ خود می پوشد. قبل از حمل و نقل به آشویتس-مونوویتز از رهبر تیم ملی آلمان می پرسد @ چه مقدار قطعه ای؟ بنابراین شما دیگر انسان نیستید. آنها قطعات هستند. و قطعات شمارش و ضرب و شتم می شوند. لوی می گوید: \"درد فقط به روح آسیب می رساند،\" او می گوید: او به وحشت افتاد، او بلافاصله به خدمت سربازی اعطا می شود. او خودروها را هل می دهد، او لوله های آهن را می کشد، او به شدت در باران، او را در باد لرزید. شکم خود را متورم، اندام پژمرده می شوند، صورت خود را کاملا در صبح متورم شده است و در شب آن را کم رنگ و ausgehöhlt است. گاهی اوقات آنها باید برای مدت طولانی در معرض سرما قرار گیرند، منتظر فردی که قبل از چشمانش به دار آویخته شود. سپس زندگی جهنمی همچنان ادامه دارد. در کلبه های کثیف، دو خواب در یک تخت زیر یک پتو گرد و خاکی. سر از یکی است فوت entzündeten دیگران در Gesicht.Vielleicht آن نجات خود را که او در 1945 ژانویه 11 سرخ و تب بالا در بخش ضد عفونی بستری شده بود. این اردوگاه توسط روس ها آزاد می شود و هزاران نفر از زندانیان محبوس شروع به راهپیمایی مرگ می کنند. بیماران پشت سر گذاشتند. The شود یک راه یا صدای کلاغ بدون دارو و بوی مدفوع و مرده بدن دروغ گفتن در اطراف. @ اما پریمو لوی überlebt.Er verspürt هیچ امدادی. او دوست دارد که از او بازدید کند و از زندگی عجیب و غریب خسته شده است. البته جنگ تمام شده است. اما شادی زندگی؟ در سپتامبر سال 1986، یک سال قبل از خودکشی، او اکنون به شدت به خانه متصل است. مادرش 91 ساله و بیمار است و مادرش، که در آنجا زندگی می کند، کور است. او خود را از افسردگی شدید و برای او رنج می برد، مراقبت از مادرش به سختی امکان پذیر است. برای او خیلی زیاد است. در 11 آوریل سال 1987 او از طبقه سوم در Tod.Das حرف آخر در پریمو لوی، کبک Buch در تصادفات:Ich فکر می کنم به رسمیت شناختن وحشت از رایش سوم منحصر به فرد، نمونه، رویداد نمادین است که اهمیت بود هنوز آشکار است: Vorankündigung بلای بزرگ تر ماوس از روی کل بشریت، و تنها پس می توان جلوی اگر همه ما واقعا آماده برای رسیدن به درک گذشته به تصرف شوم. @

مشاهده لینک اصلی
I- ± Ï € I¹I¿ IƒIμI¼I½I® IºI ï¹ I¿I ... IƒI¹I ± IƒI \"I¹IºI® IºI ± من\" من ± Î ± Ï † I® I³I من \"من · من، من من من † IIºI · من \"I¿I ... IYI» من ... من ± I¿IºI \"IZI¼I ± من\" I¿I ،. من \"IμI½ IμII½I ± Ï ï¹\" Î ± ‡ من ... من Ï € I¿I II¿ ... من \"I¿ I²I¹I²I» II¿ I'I¹I'I¬IƒIºIμI \"Î ± Ï Î ± ï¹ IOE € من \"من · I'IμIºI ± IμI\" دوم ± من \"I¿I ... 60 IƒIμ IƒI ‡ I¿I» IμII ±. IYI من \"من † Ï Iμ I¿I، I¿I من\" من Iμ I¼I ... II¿I € »Î ± IƒII ±، Î · من € Î I¼IOeI½I¿ ± کنم من I¬IIμIƒI · \"من · من، من ± λ ± Ï I®IIμI¹I ،،، I¼Iμ I¿I¾I ... I'II IºIμI¹I ±، I²I¬II¿I، II ... من ‡ I®I، IºI ± Ï ï¹ \" من ... من † ï IμI IOeI \"من · من\" من ± ï € Î ± ± II½I I½I \"ï¹ IƒI\" من ‰ ï € I¿I½ I¬I½II I¿.

مشاهده لینک اصلی
خیلی خوب نوشته شده بازنمایی زندگی در جهنم روی زمین.

مشاهده لینک اصلی
پریمو لووی، شیمیدان ایتالیایی توسط نازی ها دستگیر شد و به آشویتس فرستاده شد. او یهودی بود و به اندازه کافی خوش شانسی برای فرار به اجاق کوره ساز و زنده ماندن تا رسیدن ارتش روسیه و پس از آن پرواز از آلمانی ها. با توجه به عنوان از کتاب اگر این یک مرد است و با توجه به انسان به عنوان یک تفکر که خود را با ارزش های اخلاقی است که عزت و احترام به یکی از آنها را ارج می نهد، چه مردانی از اردوگاه های کار اجباری بودند؟ مردان اعدام نازی ها بودند، چه انگیزه آنها را بسیار نفرت و چرا آنها بسیار خوشحال بودند که تحقیر و منجر به تخریب عمیق تر از دیگر انسان ها؟ و هنگامی که کسانی که به تصویب رسید از بین رفت به بشریت؟ پس از دروازه، محروم از اموال شخصی، سر پوست، لباس و کرامت انسانی پوشیدن لباس پوشیدنی و تحت نظر رژیم بی رحمانه، دیگر مردان نبودند، دیگر زنان نبودند ، مهاجمان بودند که به ریتم خشونت پیوستند. ناخوشایند، درد و گرسنگی، چند نفر از آنها ارزش هایی را که وارد کرده اید زنده نگه داشته اند؟ ما همه تصاویری از وضعیت جسمانی زندانیان را دیدیم تا بدانند که هیچ چیز از آنچه گفته می شود، اغراق آمیز است. با توجه به شدت گرسنگی، همه اقدامات برای ترتیب غذا قابل قبول بود. چه کسی می گوید مواد غذایی، می گوید یکی دیگر از پیراهن سعی کنید از سرد، کفش کمتر شکسته، اساسی ترین چیز برای زنده ماندن تا روز بعد. خیر و عدالت در خارج از دروازه قرار داشت. در شرایطی که از این جدی برخوردار است، کل انسان انحراف پیدا می کند و آموره می شود. کتابی است که بسیاری از سوالات را مطرح می کند. بسیاری از آنها همچنان بدون پاسخ هستند. Primo Levi با شماره شناسنامه شماره 174 517 خالکوبی کرد و در 11 آوریل 1987، 42 سال پس از آزاد شدن، خودکشی کرد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب اگر این نیز انسان است


 کتاب رودخانه تباهی
 کتاب تروریسم عاشقانه
 کتاب میشل شدن
 کتاب پدری
 کتاب عروس های جنگ
 کتاب مدیریت پروژه برای غیر مدیر پروژه