کتاب باغ وحش شیشه ای

اثر تنسی ویلیامز از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: امیرمحمد جوادی-جدید ترین کتاب ها

در آپارتمان وینفیلد در سنت لوئیس، مادر، آماندا، با دختر مریض و پسر کار خود، تام زندگی می کند. در هنگام شام، او به دخترش، لورا، می گوید که برای تماس با آقایانش خوش تیپ و خوشحال است، هرچند لورا هرگز هیچ تماس گیرنده ای نداشته و هیچ انتظاری ندارد. چند روز بعد Amanda بعد از اینکه متوجه شد که لورا چند ماه پیش از آن رفته بود، از مدرسه لاورس می آید. آماندا شوکه شده است و از آنچه که با زندگی خود انجام می دهند شگفت زده می شود چرا که لورا امتناع می دهد که سعی کند تا تمام وقتش را با طعنه زدن شیشه اش و پیشینه های قدیمی اش، بازی کند. آماندا تصمیم می گیرد که برای لورا یک تماس گیرنده نجیب زاده داشته باشند و لورا به او می گوید که تنها یک پسر در تمام عمرش، یک پسر دبیرستانی به نام جیم، را دوست دارد.


خرید کتاب باغ وحش شیشه ای
جستجوی کتاب باغ وحش شیشه ای در گودریدز

معرفی کتاب باغ وحش شیشه ای از نگاه کاربران
Î • من ίνΠ± ι \"ÎμÎ\" ικά من \"όσο I'i σκοÎ\" ο νΠ± Î ± Ï Ï ‡ € οÎ'ÎμÏ \"Îμί ÎºÎ¬Ï € οιο من، من \"من · σκÎ\" من · من من من من € I® γμΠ± ± من \"ικόÏ\" من · من \"من ± ± κΠι νΠ± σÏ\" Î ± Î ± μΠ\"ήσÎμι νΠ± ζ Îμι ÏƒÏ \"ον Î³Ï ... άÎ\" ινο κόσμο من \"من ‰ Ï † Î ± ν νÏ\" Î ± Ï ÏƒÎ¹ÏŽÏƒÎμών \"Î¿Ï ... γιΠμιΠ± ± ± κΠمن\" من من \"من · ÎμÏ Î¶Ï ‰ Ï € من ® Î ± Î ± II I € Î ± Ï IOE ... من \"من ®؛ این است که من ± Ï Ï € άÏÎμι νΠ± Ï € ÎμÏ Î¹Î¼ÎνÎμι \"ο Ἄλ من »Î¿Î½ κΠ± من\" من ï¬ \"من · من\" من · من Î¼Î¿Ï ... \"ï¬، κΠ± ι νΠ± Î ± Ï ‰ † Î¿ÏƒÎ¹Ï Î¸Îμί ÏƒÏ \"ο من\" من IZI ±؛ این است که من ± Î ± Ï € Î ± Î³ÎºÎ¹ÏƒÏ \"من ‰ است که من ± Ï € θÎμί IOE من\" من · · ÎœÎ½Î®Î¼Î ÏƒÏ \"من · ν Î¿Ï € οίΠÎμίνΠ± ± ι Î²Î¿Ï ... من \"من · من · · γμÎνΠÎ'μάνÏ\" Î ± ± κΠι νΠ± ζήσÎμι ÏƒÏ \"ο Ï ‡ Î ± λ این است که من IOE ÎμÏ € ± Ï ÏŒÎ½؛ Ï ‰ Ï € ΜήÏ، όΠ\"Î ± Î ± من ... من\" من ï¬ ÎμίνΠ± ι \"όσο I'i σκοÎ\" Î ± Ï € Î¿Ï ... γιΠνΠ± ± من \" Î ± κάνÎμι κΠνÎμÎ¯Ï ±، من € Ï € دوم Îμι νΠ± ÏƒÏ € άσÎμι σΠν ± من \"من ον μονόκÎμÏ Î¿\" من · من، لورا، νΠÎμγκΠ± ± Ï \"من ± λ ÎμίÏÎμι من \"من ·  ν\" ονÎμÎ¹Ï Î¹ÎºÎ®Â \"من\" من † Ï ... Î¿Ï ÏƒÎ · κΠ± Ï € ι νΠ± ± کنم من Î¿ÏƒÎ Î¼Î¿ÏƒÏ \" Îμί ÏƒÏ \"ον κόσμο Î ± Ï ‰ Ï ÎºÏ\" من · من ιΠ± σμÎÎ½Î¿Ï ،؛ • Î ± ίνΠι ÎμÏ † Î¹ÎºÏ \"من ® · Î ± Ï ÎμγκÎ\" άΠ\"ÎμιÏÎ · I® κΠι ± Ï € άÎ\" ι من · · ΜνήμΠ(من \"من ο ÎºÏ Î¹Î¿ شلیک نیم \"νομΠ± من\" ῶν II \"ίÏÎμÏ Î½ ‰) Î'Îμν Î ± Ï † ήνÎμι κΠνÎνΠ± ± ± Î ± ν Î½Î Ï € οÎ'Ï Î¬ÏƒÎμι؛ szene حافظه است و به همین دلیل nonrealistic است. حافظه زیادی طول می کشد مجوز شاعرانه. این حذف برخی از جزئیات. دیگران در حال اغراق آمیز، selon ارزش عاطفی از موارد آن را لمس، برای حافظه است که عمدتا در قلب نشسته ...

مشاهده لینک اصلی
تنیس ویلیامز GLOSE MENAGERIEThe saddest game I've ever written. این پر درد است. این دردناک است که من برای دیدن آن @ خانواده ناکارآمدی در این درام نشان داده خاطرات ویلیامز زندگی خود را ناراضی در حالی که زندگی در سنت لوئیس. این یک داستان در مورد یک مادر که مدتها پیش توسط شوهرش رها شده بود، هنوز هم در جوانان گذشته اش زندگی می کند، که به طور مداوم در مورد زندگی شبانه و ثبات شغلی پسرانش، و نگرانی های وحشتناکی خجالتی و کمی @ فلج @ دختران، او به دنیای خود با ظروف شیشه ای شکننده می پیوندد. وقتی یک ناهار خردمند و بی سر و ته به شام ​​می آید، دختر لورا شگفت آور به او باز می شود، حتی رقص، اما ناامیدی به زودی طول می کشد با اعلام است که باعث می شود آسمان سقوط. در حالی که غمگین و پر از هوا ناامیدی، صحنه با @ deceivers @ را به صورت من لبخند زد.

مشاهده لینک اصلی
@ زور زدن شمع های خود را، لورا @ کلاسیک تئاتر آمریکایی. حتی بر روی صفحه چاپش یک قاتل است.

مشاهده لینک اصلی
یکی از نمایشنامه های مورد علاقه من یادم می آید که با یک دوست در دبیرستان صحبت می کردم، جایی که متوجه شدیم که از نظر او، بازی در مورد تام بود و از نظر من بازی در مورد لورا بود. من حدس می زنم فقط به این بستگی دارد که شما چه جوری و در کجا زندگی می کنید. (من تعجب می کنم که من هرگز این را به عنوان خوانده شده قبول نکردم، و در حال حاضر منحرف شده است.) @ متفاوت بودن چیزی است که شرمنده نیست. از آنجا که افراد دیگر چنین افراد فوق العاده ای نیستند. آنها یکصد و یک هزار نفر هستند. شما یک بار یک بار! آنها در سراسر زمین راه می روند. شما فقط اینجا بمانید آنها common as â € \"علف های هرز، اما شما - خوب، شما - گل رز آبی @

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** یک مادر سلطه گر، سرنوشت های پسر و دختر را هدایت می کند، بنابراین فردیت و آرمان ها را خفه می کند. موضوع تازه نیست، اما تنسی ویلیامز، با سکته مغزی از قلم خود، drama drama که دلخواه مخاطبان را تسخیر می کند. ما احساس تنش، سرخوردگی، مبارزه و در نهایت استعفای را می بینیم. ما با فرزندان خود به خاطر قربانی کردن رویاهای خود همدردی می کنیم، اما ما همچنین مادر را برای تلاش برای پر کردن نقش پدر و احیای یک گذشته که دیگر وجود ندارد، ترسیم می کنیم. بازی طنز آمیز، طنز آمیز و غم انگیز است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باغ وحش شیشه ای


 کتاب نجیب زاده ای در مسکو
 کتاب سخنرانی های تد
 کتاب ارباب پونتیلا و برده اش ماتی
 کتاب اخلاق بازجویی
 کتاب ما اینجا زندگی می کنیم
 کتاب لارز