کتاب درخت آرزو

اثر کاترین اپلگیت از انتشارات پرتقال - مترجم: آناهیتا حضرتی کیاوندانی-جدید ترین کتاب ها

Trees cant tell jokes, but they can certainly tell stories. Red is an oak tree who is many rings old. Red is the neighborhood wishtree—people write their wishes on pieces of cloth and tie them to Reds branches. Along with a crow named Bongo and other animals who seek refuge in Reds hollows, this wishtree watches over the neighborhood. You might say Red has seen it all. Until a new family moves in. Not everyone is welcoming, and Reds experience as a wishtree is more important than ever. Funny, deep, warm, and nuanced, this is Katherine Applegate at her very best—writing from the heart, and from a completely unexpected point of view.


خرید کتاب درخت آرزو
جستجوی کتاب درخت آرزو در گودریدز

معرفی کتاب درخت آرزو از نگاه کاربران
یک داستان فوق العاده! و بسیار به موقع در یک روش ظریف است. من فکر می کنم آن را نیز خوب خواندن با صدای بلند.

مشاهده لینک اصلی
معاصر و آمپر؛ داستان غم انگیز مانند عدم تحمل. کلاسیک آینده! دوستش داری برای دانش آموزان ابتدایی بزرگتر 5 ستاره بزرگ

مشاهده لینک اصلی
وای. این کتاب بسیار زیبا بود. حساس، لمس، عمیق و غیره بسیار مهم است. توصیه می شود برای تمام سنین، بچه ها به بزرگسالان، اساسا.

مشاهده لینک اصلی
قلب من ذوب شده است \u0026 lt؛ 3

مشاهده لینک اصلی
وای. فقط ... ببخشید در حال حاضر من در مورد این کتاب می خوانم. پس از همه، این کاترین اپلگیت است که ما در مورد آن صحبت می کنیم. شما می دانید یکی از نویسندگان The One و Only Ivan، Crenshaw و Home of the Brave. Wishtree تازه ترین افزوده خود را به آنچه که تبدیل شدن به مجموعه ای نمونه از موضوعات سخت ضربه به ذهن جوان و قلب جوان است. او نویسنده ای است که همه ما در طول این دوران آشفتگی در زندگی ما نیاز داریم. اگر شما مانند من، Wishtree را انتخاب نکنید، به فروشگاه بروید. من شما را تضمین می کنم که کپی شما فقط به عنوان سگ گوش به عنوان من است. این داستان دوستی است، زیرا ما می توانیم پیوند ها را با مردم (و حیوانات) در انواع شیوه ها و با مردم (و حیوانات) در تمام حوزه های زندگی پیدا کنیم. من قصد دارم با داشتن تصویر فوق العاده ای از حیوانات که همه با هم در یک درخت منفجر شده اند و در اتاق من نمایش داده می شوند. این آمریکا است نه، این جهان ماست ما باید همه با یکدیگر همکاری کنند، همکاری مسالمت آمیز. متفاوت، اما همان. بچه های ما نیاز به خواندن کلمات شاعرانه خود دارند. خوشگل. فراموش نشدنی سخت برای قرار دادن چکیدن کلمات با کلمات عجیب. باید خواندن: خواندن با صدای بلند، باشگاه کتاب، حلقه های ادبی ... فقط آن را بخوانید. حالا Bongo و من موافق مخالف هستم. و این خوب است پس از همه، بسیار متفاوت بود. دیگران احساس امنیت می کنند، راه خوبی برای صرف روزهای خود هستند .... شما هرگز خیلی قدیمی نیستید که تعجب کنید. اما گاهی اوقات اتفاق می افتد که آرنت خیلی خوب است. هنگامی که آنها رخ می دهند، من متوجه شدم که وجود ندارد؛ شما نمی توانید به جای ایستاده بلند و رسیدن به عمق انجام دهید. حقیقت این است که من گفتم: مهم نیست که اندازه شما چیست، بونگو. ما رشد می کنیم، همانطور که دانه هایمان پیش از آن تصمیم گرفتند، رشد می کنند. @ این یک هدیه عالی است که واقعا دوست دارد که شما باشید. روزها راهی برای از دست دادن گذشته مانند باران های قرمز در یک رودخانه دارند. @ LEAVE: او زمزمه کرد. @ چه جهان است دنیایی که در آن زندگی می کنیم. @ ایستادن بلند، رسیدن به عمیق. من تعجب می کنم، اگر Id به اندازه کافی برای جهان من دوست داشتنی. این چیزی بود که من از خودم پرسیدم اما مرگ متزلزلی راه توجه شما را به خود جلب کرده است. @ من، @ Bongo ادامه داد، @ این که جهان یک جای دشوار است. مهم نیست که آیا شما یک اسم حیوان دست اموز یا یک مارمولک یا یک بچه هستید. @ من ناامید شدم به دیدن ساکنانم، آنهایی که همه چیز را به طرز معجزه آسایی به هم رسانده اند، هنگامی که با یک مشکل مواجه می شوند، یکدیگر را روشن کنند. شگفت زده می شود. اما قطعا می توانیم داستان ها را بگوئیم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب درخت آرزو


 کتاب پدرو پارامو
 کتاب منظری به جهان
 کتاب برخیز عشق من،برخیز
 کتاب تمرکز سه گانه
 کتاب هنر گوش دادن
 کتاب شرق غرب