کتاب دوازده نشانه

اثر لی چایلد از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-جدید ترین کتاب ها

ساعت دو بامداد است و جک ريچر، ارتشی سابق، در قطار متروی نيويورک سيتی نشسته است. کمی بعد، ظاهر و رفتار مشکوک يکی از پنج مسافر توجه او را جلب می‌کند: زنی که طبق آموخته‌های نظامی ريچر تقريباً همه‌ی نشانه‌های يک بمب‌گذار انتحاری را دارد. وقتی ريچر با پيشنهاد کمک به او نزديک می‌شود، زن تپانچه‌ای از کيفش درمی‌آورد و خودکشی می‌کند.
اين مرگ غيرعادی مداخله‌ی فوری پليس نيويورک را در پی دارد و پس از بازجويی از ريچر به‌عنوان شاهد عينی، تصميم می‌گيرند پرونده را بدون انجام تحقيقات ببندند. اما ريچر افکار ديگری در سر دارد. می‌خواهد بفهمد آن شب چه اتفاقی رخ داده و چرا آن‌همه سؤالِ بی‌جواب باقی مانده است و خودش دراين‌باره تحقيق می‌کند. پس‌ازآن مکرراً و اکيداً به او هشدار داده می‌شود که خودش را از اين پرونده کنار بکشد، ولی عذاب وجدان او به خاطر احتمال تحريک آن زن به خودکشی موجب می‌شود تا زمانی که اين معما را تا آخر پيگيری نکرده آرام و قرار نداشته باشد. طولی نمی‌کشد که او با رازهای بزرگی مواجه می‌شود که مأموران فدرال و عوامل القاعده برای جلوگيری از افشای آن‌ها حاضرند دست به کشتن بزنند...

دوازده نشانه، سيزدهمين کتاب از سری کتاب‌های جک ريچر اثر لی چايلد است که در سال ۲۰۰۹ منتشر شده است. داستان اين کتاب برخلاف اکثر کتاب‌های ديگر مجموعه از زبان ريچر روايت می‌شود.


خرید کتاب دوازده نشانه
جستجوی کتاب دوازده نشانه در گودریدز

معرفی کتاب دوازده نشانه از نگاه کاربران
کودک فوق العاده و قطعا ارزش reading.Lee کودک خود را یک بار دیگر با این قسط سیزدهم از سری جک ریکر ویران شده است. به طور خلاصه، فرد رفته رفته به رده â € ~exceptional readâ € وارد می شود. برای من، این کتاب طرح بسیار پرطرفدار و خلاقانه داشت و با هر پیچ و تاب و غیر قابل پیش بینی، کنجکاوی من بزرگتر و بزرگتر شد. هرچه بیشتر به داستان می رسیدم، سخت تر از آن بود که من آن را پایین بیاورم. این یک من را به طور کامل قلاب کرده است! این کتاب است، دست پایین، یکی از بهترین هیجان انگیز است که این سال را خوانده ام. نمی توان آن را بیشتر توصیه کرد!

مشاهده لینک اصلی
شما می دانید که این بازی شما می توانید بازی کنید که در آن @ Karate Kid @ خیلی جالب تر می شود اگر تصور کنید آقای Miyagi تمام وقت سنگسار می شود؟ خوب، حالا شما انجام می دهید. هرگز، Ive بازی کوچک من را طراحی کرد، و هربار که من یک هیجان انگیز لی کودک را خوانده ام، بازی می کنم. من تصور می کنم که قهرمان او، جک ریچر، سندرم Aspergers دارد. قبل از هرکسی از شما @ روانشناسان @ آنجا همه را پر می کنند - نه، تمام قطعات متناسب نیستند - اما گرایش های وسواسی او، امتناع از داشتن اموال، بدون ریشه، و مقدار زمان او را در توجه به جزئیات کوچک، دقیق، دقیق اضافه کردن به کسی که بسیار، بسیار متفاوت از هر کس دیگری در سیاره زمین است.و واقعا طرفداران زیادی از طبقه بندی DSM نیست، بنابراین شاید تشخیص جک ریکر در مقیاس اوتیسم اتلاف وقت است. با این حال، مغز او به نحوی عجیب و خاص کار می کند. وقتی کسی اسلحه ای بر روی او می کشد، خواننده نه تنها نمی داند که آن را Ruger Speed-Six .357 مگنوم، بلکه همچنین این که 357 مگنوم در سال 1935 اختراع شد و @ magnum @ به زبان انگلیسی برایbig . @ هنگامی که جک ریچر سوار ماشین مترو می شود، نه تنها به اندازه ماشین، مسافرین دیگر، و صدای قطار که از طریق تونل ها می آید و ترمزها را می شکند، توصیف می کند، بلکه خواننده را نیز می داند که بر روی شماره خودرو 7622 که یک مدل R142A است، جدیدترین سیستم حمل و نقل MTA است و همچنین توسط Kawasaki در کوب، ژاپن ساخته شده است. هس همچنین می خواهد شماره های مسافر هموطنان خود را اختصاص دهد و زمان زیادی را صرف توصیف خواننده می کند دقیقا همان جایی که آنها در رابطه با او نشسته اند. در واقع، ریچر خیلی طول می کشد در طول چند فصل اول که توصیف محیط دقیق خود را در مترو (جایی که او فکر می کند که یک بمب گذار انتحاری زن را کشف کرد) که من تعجب کردم وقتی که همه چیز به نتیجه گیری شتاب زده شد و او در ماجراهای شهر نیویورک و در ساحل شرقی به سمت واشنگتن خاموش شد، DCI در واقع فکر می کند هی هیجان انگیز کودکان لی بهترین زمانی که او این واقعیت را پذیرفت که شخصیت او تا حدودی عجیب و غریب است (هر چند من مطمئن نیستم که او متوجه چقدر عجیب و غریب است). آنها زمانی که وقت صرف تلاش برای ایجاد روابط عاشقانه برای ریچر (مانند Tripwire) را انجام می دهند، به خوبی کار نمی کنند زیرا آنها هرگز قابل اعتماد نیستند. حداقل در فردای فردا، تنها صحنه جنس با شفقت مختصر و با شخصیت او همراه است. (@ همه چیز خوب بود و سپس ما یک نوع آستانه را گذراندیم و سخت تر شدیم. دقیقه ای بعد ما کاملا از کنترل خارج شدیم. @ انجام شد.) از همه هیجان انگیزان جک ریچر تا الان من خوندم، Id آنها را طبقه بندی کرد به عنوان @ نه خیلی خوب @ و یاpretty خوب، @ و این یکی به طور محکم در منطقهpretty خوب است. @ آن را به طور مرتب نزدیکdamned خوب، @ اما اغلب به اندازه کافی برای من امتیاز من را از سه ستاره به چهار ستاره.او، و در آخرین بررسی من از یک هیجان ریکر - 61 ساعت، کتاب منتشر شده به درستی پس از این یکی - من با یک سوال سوزاندن تنها باقی مانده است. آیا جک ریکر بی خانمان همیشه دندان هایش را می پوشاند؟ خوب، رفته فردا بالاخره به سوال من پاسخ داد. چند بار در کتاب او اشاره می کند مسواک تاشو او با او حمل در همه جا. بنابراین من می توانم از لیست من سوالات سوختن عبور کنم.

مشاهده لینک اصلی
اینها دشوار است که بررسی شود، زیرا هر جزئیات جزئی که من نشان می دهد ممکن است برای کسی غافلگیر شود. من می گویم این یک هیجان انگیز است، رضایت بخش خوانده شده است. خیلی بیشتر شبیه کتاب های قبلیش که ریچر بود، ما را به قلاب آورد. هنگامی که از یک نقطه خاصی در کتاب عبور می کنید، هیچ نقطه توقف خوبی وجود ندارد. شما فقط باید خواندن را از طریق آن ادامه دهید. انتظار نداشته باشید. هیجان انگیز آن، پس اجازه دهید خود را بروید و لذت ببرید! حتی چند خنده خوب در طول راه وجود دارد. چیزی که در مورد لاستیک های باغبانی لاستیکی به من زده بود. جک ریکر شاهد یک فاجعه در اواخر شب با یک زن در مترو نیویورک است. او با افراد مختلفی آشنا می شود که می دانند او شاهد بوده است. آنها از او سوالاتی را که برای او مهم نیستند، می پرسند و تصمیم می گیرند که زن چه کاری را در مترو انجام دهد. ریچر هر روز غرق و متکبر است، بدون توجه به سطح خطر، به عقب برگشت. یک بازی گربه و موش از طریق خیابان ها و متروی شهر نیویورک است. چه کسی گربه و چه کسی باقی مانده است که تصمیم می گیرد به عنوان داستان پیشرفت کند. در پایان فقط یک چیز کوچک به پایان رسیده است که من واقعا می خواستم بدانم. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که در قسط آتی بازتاب یابد.

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از برجسته Reacher ... لی کودک هرگز نتواند برای نوشتن عمل قدرتمند و تنش

مشاهده لینک اصلی
این کتاب درخشان بود. من نمی توانستم آنرا بگذارم. این عمل از ابتدا درست بود و تمام داستانها را ندیده بود. این طرح سریع گام برداشته شد، که باعث شد آن را یک تورنوس صفحه واقعی بدانیم. شخصیت اصلی یکی از آن افرادی است که شما نمیتوانید به آن کمک کنید، اما با وجود این واقعیت که یک قاتل است. توصیف Reacher عمیق است و به یکپارچگی واقعی کتاب می دهد. خواندن Killing Floor - که جک ریچر را معرفی کرد - اما هیچ چیز بین آن، من دوست داشتم که چگونه شخصیت بین دو کتاب رشد کرده است. من طول فصل را دوست داشتم. آنها نسبتا کوتاه بود، به این معنی که هر قسمت از کتاب را می توان در بخش های کوچکتر هضم کرد و پس از گذشت زمان، آن را آسان تر کرد. در این کتاب چند مورد پیچیدگی وجود داشت که علاقه من را حفظ کرد و من فکر کردم آنها به طرح اضافه شده اند - گاهی اوقات پیچ و تاب می تواند به نظر برسد، اما در این مورد نیست. من موضوع طرح را دوست داشتم - نمی توانم در مورد آن چیزی بگویم، چون این جزئیات را می دهد، اما کافی است که آن را بسیار مرتبط با آن بنویسیم و بچه ها را دوست داشته باشم. کتاب عالی، قطعا یک توصیه برای طرفداران سریع هیجان انگیز من فقط یک کتاب دیگر لی را خوانده ام (و از این نیز لذت بردم)، اما قطعا کتاب های قبلی در این مجموعه را خواهم خواند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دوازده نشانه


 کتاب رزی کارپ
 کتاب در حبس
 کتاب لارز
 کتاب زن غیرضروری
 کتاب نفرتی که تو می کاری
 کتاب شش شخصیت در جست و جوی نویسنده