کتاب عشق

اثر تونی موریسون از انتشارات مکتوب - مترجم: شهریار وقفی پور-جدید ترین کتاب ها

رُمان عشق درباره‌ی شش زن است با نام‌های مِی، کریستین، هید، جونیور، ویدا، و اِل که همه‌ی فکر و ذکرِ این زن‌ها، مردی است به نام بیل کوزی. او که مالکِ ثروتمند و مشهورِ هتل‌های زنجیره‌ای کوزی است، جلوه‌ی آرزو و تمایلِ پنهانِ این زنان برای یافتنِ پدر، شوهر، عاشق، محافظ، و دوست است، آرزویی که حتا مدت‌ها پس از مرگِ کوزی بر زندگیِ این زنان سایه می‌افکند. در این بین، کوزی با آن که کانونِ زندگی این زنان است، خود اسیرِ نیروهای دیگری است: گذشته‌ای متلاطم و پرآشوب و زنی افسونگر به نامِ سِلِسشال.
رمان عشق، سیاحت بی‌باکانه‌ای است در ماهیت عشق و نیز شهوت ناشی از عشق و تسلط مقتدرانه‌اش بر روح آدمی و بیم و هراسی که در دل می‌افکند. عشق، مملو از صحنه‌های خوش‌پرداخت و برجسته و اِدراک عمیق نویسنده از مفاهیم است


خرید کتاب عشق
جستجوی کتاب عشق در گودریدز

معرفی کتاب عشق از نگاه کاربران
این بازبینی پس از اولین خواندن من نوشته شده است ... من یک فن تونی موریسون هستم که حداقل دوبار کتاب هایش را می خوانم. من نمی فهمم که نوشته هایم را پررنگ می کنم اما خیلی پر از بسیاری از لایه های غیر قابل انعطاف است که برای به دست آوردن کامل نابغه واقعی باید وقت و زمان را دوباره بخوانید تا هدایای زیادی را بیرون از داستان ارائه کنید. که در طول زمان درگیر در جامعه شایع بودند و چگونه این @ واقعیات @ حرکت از طریق جوامع، خانواده ها، نسل ها ... از طریق زمان ... و در گذشته به توضیح پنهان توضیح داد که چگونه بسیاری از @ realities @ امروز نتیجه ... داستان نشان داد که بسیاری از جنبه ها و دیدگاه های مختلف از کاوش و اشتباه ایده آلLove @ ... و چگونه که ایده آل سوء استفاده، سوء استفاده، گم شده، گیج، نه پرورش، مهار، نابالغ، و / یا نادیده گرفته شده ... چقدر مضر است که می تواند به زندگی ... به طور کلی من از اولین خواندن لذت بردم و می توانم صحنه ها و شخصیت ها را به عنوان من همیشه با Toni Morrison پیش بینی کنم. خواندن آسان بود آن را در ظرف 72 ساعت و در یک زمان بسیار مناسب برای من به عنوان خوانده شده من آن را با معضل دوستی برخورد ... آن را می سازد من می دانم من باید عذرخواهی و حرکت و اجازه ندهید نفرت فست ... این کتاب حرف دلم را میشنوم ... @ عشق بین عشق و نفرت @ است ... در تمام طول صدای بلند ...

مشاهده لینک اصلی
عشق باورنکردنی تکان دهنده است، عشق یکی دیگر از رمان فوق العاده تونی موریسون است. عشق داستان درباره زنان در زندگی بیل کوزی است: همسرش، دخترش، نوه او و آشپز او. این زنان به هیچ وجه کامل نیستند. آنها در حال اتصال، دیوانه و معنی هستند. اما موریسون در عشق عشق می ورزد که مردم، به ویژه زنان، به ویژه زنان سیاه پوست، گاه بهانه هایی را برای مدتی، دیوانه و معنی می دهند. خواننده نمیتونه کمک کنه ولی با این زنان با رنگ ریزه همدردی میکنه از همان ابتدا، آشکار است که هیچ کدام از این زنان در کنار هم قرار نمی گیرند و در سراسر رمان ما به ما گفته شده است که چرا. این دلایل چیزی است که این کتاب را تکان دهنده می کند. این کتاب متفاوت از دیگر رمانهای موریسون است که در آن خواندن دارد که سبک آن هدفمند گیج کننده است. یک عنصر طرح کلیدی که از صفحه اول عمل می کند توضیح داده نمی شود تا زمانی که نیمی از کتاب گذر نکرده باشد. پایان، که همچنین مبهم است، همانطور که قبلا ذکر شد، هدفمند است. این سبک پیچیده این است که ارتباطات و روابط بین این زنان را تحریک کند، که مانند خود متن، گیج کننده و شکسته است. عشق یک رمان بزرگ است که تمام توجه خوانندگان را مستحق می کند. من نمی خواهم آن را به عنوان یک مقدمه ای برای موریسون توصیه کنم، زیرا برای انجام کار از آن صبر می کند. دانستن اینکه متن متون ماریون همیشه یک نتیجه عالی دارد هنگام خواندن عشق مهم است.

مشاهده لینک اصلی
11/27/16: شروع این رمان فردا در کلاس ادبیات من، خیلی خوب است که ببینیم بهتر از گذشته است که تلاش کردم آن را تدریس کنم. به روز رسانی: آن را انجام داد! و من در واقع نزدیک به پایان گریه کردم، زمانی که هید و کریستین آخرین مکالمه خود را دارند. چیزی درباره دوستان دوران کودکی وجود دارد که رابطه پیوندی و پایدار ایجاد می کند که هیچ چیز دیگری جایگزین آن نمی شود. من فکر می کنم دانش آموزان توانستند این بحث را کمی بیشتر از آخرین بار که این رمان را خواندند و آموختند، مطرح کنم؛ آنها خیلی زخمی شده بودند و با لایل مشغول بازی بودند که در مورد او بحث خیلی سختی نبود. یکی از دانشجویان اشاره کرد که می تواند با آن ارتباط برقرار کند، زیرا مبارزات خانوادگی و اختلال در عشق، تا حدودی، فراتر از نژاد هستند. فقط یک معاینه درخشان که زنان چگونه به آنها می اندیشند که می خواهند آنها را کنترل کنند و خود را از سازمان و استقلال دور کنند. من واقعا داستان را دوست داشتم. این چنین داستان غم انگیز، تلخ و شیرین و ناراحت کننده در مورد عشق ناامید کننده او به یک مرد و اخراج او از آنها، زمانی که واقعا فقط به یکدیگر نیاز داشتند. من هنوز مدرسه را خیلی زود به یاد نمی آورم! دانش آموزان من از آن متنفر بودند.

مشاهده لینک اصلی
این دومین رمان تونی موریسون بود. اولین نفری بود که سولا در دبیرستان بود و من به ندرت از آن لذت می بردم، مخصوصا زمانی که معلم انگلیسی ما، خانم پاسترناک، در مورد آن در کلاس صحبت کرد که به من در درک من کمک کرد. چهار سال بعد، من با یکی دیگر از تونی موریسون، و من واقعا در عشق افتادم، حداقل گفتن. در حالی که عشق یکی از بهترین یا مورد علاقه من نیست، او آن را با چنین فصاحتی و ظرافت در ساخت شخصیت ها و طرح و موضوع، اجرا می کند. هر چند شخصیت های رمان با یک مرد، بیل کوزی، داستان واقعی خود راجع به زنان و journies آنها و مبارزات خود را. این افراد کوکسی برقی آنها ناقص هستند، آنها احساسی هستند، احساس می کنند. اگر چه ممکن است آنها تحت تاثیر قرار گیرند، کاریکاتورهای هیجان انگیز و آمالگام افراد واقعی، انگیزه های آنها، جاه طلبی ها، احساسات زمین و جهانی است.

مشاهده لینک اصلی
تونی موریسون شما را در کشف شور و شوق - تاریک و همه چیز مصرف می کند - پیچیدگی عشق، در - پیچیدگی عشق، دوستی و تمام شخصیت ها به دنبال عشق هستند. یک بار دیگر او به یک داستان دلهره آور بی گناهی فاسد می گوید. راویان، صداهای اولیه روایت غیر خطی عبارتند از L، Heed the Night، Christine and Junior. در طول سه نسل، زنان Cosey یا زنان Bill Coseys یکدیگر را به دست می گیرند تا به نفع خود دست یابند. حتی در مرگ نیز توانایی ابراز دیدگاه های یکدیگر است و خودشان باقی می مانند. روایت غیر خطی گاه گاه به سختی دنبال شد. اما به زودی روشن می شود که کریستین، هید، ل و یانگ صحبت می کنند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب عشق


 کتاب بخواهید و به شما داده می شود
 کتاب چشمه جاودانگی
 کتاب زمین شکسته 1
 کتاب دختر بروکلین
 کتاب روان درمانی گروهی معنامحور
 کتاب مسیو ابراهیم و گل های قرآن