کتاب لانه کاغذی

اثر کنت آپل از انتشارات پرتقال - مترجم: مرجان حمیدی-جدید ترین کتاب ها

For some kids summer is a sun-soaked season of fun. But for Steve, it’s just another season of worries. Worries about his sick newborn baby brother who is fighting to survive, worries about his parents who are struggling to cope, even worries about the wasp’s nest looming ominously from the eaves. So when a mysterious wasp queen invades his dreams, offering to “fix” the baby, Steve thinks his prayers have been answered. All he has to do is say “Yes.” But “yes” is a powerful word. It is also a dangerous one. And once it is uttered, can it be taken back? Celebrated author Kenneth Oppel creates an eerie masterpiece in this compelling story that explores disability and diversity, fears and dreams, and what ultimately makes a family.


خرید کتاب لانه کاغذی
جستجوی کتاب لانه کاغذی در گودریدز

معرفی کتاب لانه کاغذی از نگاه کاربران
Creeeeeepy.And من متنفرم زنبور عسل نیز.

مشاهده لینک اصلی
این یک داستان عجیب و غریب عجیب و غریب است که از ابتدا تا انتها من را اشتباه گرفته است. حدس می زنم که پیام را پشت سر گذاشتم و واقعا از آن قدردانی می کنم. در این مورد، این به من کمی از دعوت هیولا توسط پاتریک ناس یاد می دهد، اما داستان داستان به من گفته می شود که من در حلقه هایی که دم خود را دنبال می کنند دور می شوم. منظورم این است واقعا واقعا هیچ حس. من می دانستم که من هم شکسته ام. من دیگر مثل دیگران نبودم من ترسیدم و عجیب و غریب و مضطرب و غم انگیز زیادی از زمان، و من نمی دانستم چرا. برای من مهمترین فکر من در مورد این کتاب این است که این تعریف یک بحران هویت است. من احساس می کنم این موضوع برای خوانندگان جوان تر بود اما موضوعات و تم ها برای بچه های درجه یک مناسب نیستند. حتی سبک نوشتن واقعا بالغ است و با توجه به این که داستان از منظر یک بچه تعریف شده است، من واقعا قانع نشدم. من فکر می کنم که هیچ راهی برای این نیست که کودک چنین فکر می کند و یا حرف می زند. من احساس کردم فکر خواندن یک مرد و یک بچه را داشتم و این برای من دلسرد کننده بود. گاهی اوقات ما واقعا نمی توانیم راه خودمان باشیم. این برای ما خوب نیست و مردم آن را دوست ندارند. شما باید تغییر دهید شما باید سعی کنید سخت تر و انجام تنفس عمیق و شاید یک روز قرص و یادگیری ترفندها، بنابراین شما می توانید وانمود کنید بیشتر شبیه به دیگر افراد است. مردم عادی. اما شاید ونسا درست بود، و همه آن افراد دیگر نیز به شیوه خود شکسته شدند. شاید همه ما وقت زیادی را صرف تظاهر به این کار کردیم. لانه یک داستان واقع گرایی جادویی است که بسیار حساس نیست، اما به وضوح پیام بسیار اندیشنده ای را حمل می کند. من واقعا فکر می کنم که خوانندگان مختلف چیزهای مختلفی را براساس این که داستان آنها را می بینند، دریافت می کنند اما مطمئن هستم که هیچ چیز مهم نیست. برای من، لانه چگونگی برخورد با آن دوره های دشوار را در یک خانواده و چگونگی این مشکلات را به شیوه های مختلف ما. برای استیوی، بچه ای که سابقه ای از مشکلات مضطرب است، در برخورد با احتمال از دست دادن برادر جدید متولد می شود او را به تنهایی و جدا از هم احساس می کند و با این کار او می خواهد یک راه حل را از این جهان بیابد، او موفق به ایجاد یک دنیای درون رویاهای خود می کند که اجازه می دهد او را از واقعیت خود فرار کنی و کنترل خود را با ایجاد توهم که او می تواند جادویی برادر کوچک خود را درمان. این برای من دلهره آور بود زیرا فکر می کنم هر کسی می تواند با آن ارتباط برقرار کند. منظور من این است که آیا نمی خواهید کسی را دوست داشته باشید که از آسیب و یا درد رنج می برد؟ به طور کلی، لانه یک داستان عجیب و غریب با برخی از نکات مهم در مورد تلاش برای بهترین ما برای نجات و محافظت از کسانی که ما را دوست دارم و شاید در نهایت می پذیرم که هیچ چیز کامل است بدون توجه به چقدر سخت تلاش می کنیم آن را نگاه کنید. تصاویری از جان کلسن یک قطعه از هنر است. آنها به داستان خیلی زیاد اضافه کردند و من با آنها عاشق شدم، بنابراین اگر شما به آن دست پیدا کنید، می خواهید حداقل از بخشی از این کتاب لذت ببرید.

مشاهده لینک اصلی
موسسات تحقیقات پ ± به تکمیل کنید: http: //letraslibrosymas.blogspot.com....Me خلاصه خوشحالم از حد در مورد طرح بگوید (همین دلیل تصمیم گرفتم که ساده ترین این خلاصه من که ممکن است) و همه شما را ترک در هوا دلیل این که چگونه این کتاب را لذت بخش تر، بدون دانستن بسیار، انتظار برای دیدن چه اتفاقی خواهد افتاد و montándote نظریه خود را به عنوان شما را پیدا خواهد پیشنهاد شما بود. این یک کتاب پر از فتنه و ابهام است، که در یک نشست خوانده در حالی که عبور صفحات estás به عنوان یک descosido می دانم که ممکن است درست باشد و چه © دروغ و یا چه خواهد شد به شخصیت اتفاق می افتد. روایت ساده و بسیار ماتریس هک در هر صفحه موجود است. تصاویر سیاه و سفید که همراه جان Klassen ± متن من در مفید این کتاب آمده، نشان دادن آنچه که ما نمی توانید تصور کنید. توصیف ها کاملا و کامل هستند تا شما را در آن هاله تاریک پیچیده و لذت ببرید. و آنها به خوبی شخصیت نصب شده، به خصوص شخصیت استیون، یک کودک ± و یا کمی جمع ترس ها و manÃas خود، شخصیت های ثانویه را تابع خود را به خوبی اما به طور کامل در حضور این تار می شود، فرض کنید که نویسنده ساخته شده به منظور ایجاد الگوهای مشابه به عنوان شخصیت اصلی.

مشاهده لینک اصلی
من صادقانه نمیدانم آنچه را که فقط خوانده ام. این یکی از کتاب های گیج کننده و عجیب و غریب امسال بود که تا کنون خوانده ام و تنها چیزی که من می خواهم بپرسم این است که چگونه روی این زمین به عنوان یک کتاب متوسط ​​در بازار عرضه می شود ؟! چطور؟ اگر من این را در حالی که بچه بودم خواندم، به وسیله زنبورها و سایر موضوعاتی که این کتاب با آن روبرو می شد، لعنتی شدم. این امتیاز صرفا به دلیل این واقعیت است که من آن را جالب نیست، فقط گیج کننده و خسته کننده است. اما من فکر می کنم که این کتاب نباید به عنوان یک کتاب متوسط ​​در نظر گرفته شود.

مشاهده لینک اصلی
این برای من سخت است زیرا من واقعا دوستش داشتم - برای من. برای گریدر متوسط؟ احمق، من در مورد آن خیلی مطمئن نیستم. این به فرزند بستگی دارد و من فکر می کنم که با وجود شخصیت جوان، بهتر است به عنوان YA به فروش برسد. به طور کلی، اگرچه، من طرح را دوست دارم و در واقع من به من افتاد. من عاشق وقتی که کتاب ها را به من احساس می کنم چیزی استخوان عمیق است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب لانه کاغذی


 کتاب بازیکن تیمی ایدئال
 کتاب شمشیر شیشه ای
 کتاب آقای کافکا
 کتاب تلماسه
 کتاب حالا وقت دویدن است
 کتاب فیلم همچون فلسفه