کتاب ماهی برای یک ملعون

اثر یوجین اونیل از انتشارات سبزان - مترجم: بیتا دارابی -جدید ترین کتاب ها

آخرین بازی تکمیل شده یوجین O'Neill، ماه برای Misbegotten عاقبت سفر او به شب زنده داری طولانی خود را طولانی است. ماه پس از حوادثی که در جشن مسافرتی در طول روز به وقوع پیوسته است، 11 سال طول می کشد. جیم تیرونه (بر اساس برادر بزرگتر اویل، جیمی) در آخرین ماه فرصت طلب عشق می کند. هوگان یک طرح ایجاد می کند که در آن جسی تیرن مست را دریافت می کند، از او گمراه می کند و او را تهدید می کند. دادگاه جوزی و تایرون در مهتاب.


خرید کتاب ماهی برای یک ملعون
جستجوی کتاب ماهی برای یک ملعون در گودریدز

معرفی کتاب ماهی برای یک ملعون از نگاه کاربران
بیشتر چیزهایی که در مورد این بازی به من زده شد، جوزی بود؛ قدیمی ترین دختر بسیار بزرگ و گسترده بود و هنوز هنوز شرح داده شده و زیبا است. او یک زن ایرلندی بود و بسیار خشن بود. او هیچ کس را نمی ترساند. او حتی می دانست که چگونه باید پدرش را جای او قرار دهد. من دوست داشتم که او اجازه نداد کسی به او بپیوندد زیرا خانواده اش پول زیادی نداشتند. او آنچه را که می خواست انجام می داد و او یک کودک وحشی بود که بسیار هوشمندانه و درست از اشتباه می دانست. پس از خواندن قسمت خواندن در مورد جوزی و پدرم شروع به خسته شدن کردم. نوشتن و پخش و نحوه بیان کلمات و اینکه چقدر آهسته به نظر می رسید جریان واقعا باعث شد که من در بازی باقی بمانم. من دوست دارم که همه چیز در مورد آن بود، اما آن را بسیار سخت بود که به آن. این بازی باعث شد من احساس خوشحالی و خوشحالی داشته باشم چون زن جوانی را به عنوان یک زن، یک زن مستقل به خصوص بازی می کرد. این بازی همچنین به من احساس کرد که من در مورد شخصیت ها تعجب کردم. تعجب آنچه را که بعدا انجام می دهند. همیشه قلب خود را بسنجید و خودتان تصمیمات خود را در زندگی، زندگی خود، استرس، مشکلات خود را هیچ کس دیگری نیست و بنابراین شما انتخاب کنید برای آن دیگران نیست.

مشاهده لینک اصلی
این یکی به دلایلی با من (من آن را در دبیرستان بخوانم). شاید این به خاطر آن است که یک عکس زیبا و دلنشین از یک زن باهوش و باهوش اما مضطرب در یک شهر کوچک و پرافتخار و پر هیاهو گیر افتاده است. اکنون، اکنون به نظر می رسد که ملودرامیتان به نظر می رسد، اما این بسیار ابتکاری بود تا شخصیت هایی را که قادر به بیرون آمدن از شرایط بدبختی خود نبودند و به ناامیدی برسند. در مقایسه با سالهای 1940 هالیوود، جایی که حتی اسکریپت های دراماتیک هم نسبتا خوشحال هستند.

مشاهده لینک اصلی
من جیمی تیرن را در سفرهای طولانی به شب عاشق می کنم و وقتی کشف کردم یک بازی دیگر را هیجان زده کردم! ... آره، نه. فقط با روزهای طولانی سفر کنید

مشاهده لینک اصلی
ماه برای راحتی روح راحت نیست ... ممکن است او در خواب بمیرد!

مشاهده لینک اصلی
در حالی که این کار به روزهای طولانی سفر شب یتوی شباهت ندارد، این یک بازی خوب است که قادر است هر دو طنز و عظمت احساسی را تحریک کند حتی اگر در ملودرام در نقاط قرار بگیرد. یک ماه برای Misbegotten باعث می شود که دختر و پسری با شکوه و شگفت انگیز ایرلندی بازی کنند که شادی برای خواندن است. علاوه بر شخصیت دیگر بازی، تعامل Tyrones با Josie مدیریت می شود هر دو مبهم و حساس به عنوان تنها ONeill می تواند تحریک. با این حال، گفت و گو کاملا به سلف خود نمی زند، با وحی نهایی تایرونز بودن کمی ضد آب و هوای نفس و احساسات خود را به تقریبا به اندازه کافی delved، تصور فقط یک شخصیت کلی به قتل رسیده بدون پس زمینه برای درک بهتر او. این بسیار متفاوت از سفرهای طولانی به شب است که در آن کاراکترها به شدت کشیده شده اند و به طور کامل ابعادی دارند، به ویژه تیرن که چرخه نزولی و بدبینی آن به طور موثر تر به وجود آمده است. در بعضی موارد این بازی یادآور کار پیشین آنیلیز مانند آنا کریستی است که نشان می دهد تمام استعدادهای برجسته او، یعنی یک گفت و شنود مؤثر با گویش های مهاجران و طنز برای ایجاد یک بازی ناقص برای خواندن، اما عمیق احساسی ندارد و ظرافت از دو شاهکار خود را سفرهای طولانی به شب و The Iceemane Cometh.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ماهی برای یک ملعون


 کتاب تریبوله دلقک شاه
 کتاب آواز ملکه
 کتاب باراک اوباما در رویای پدر
 کتاب لارز
 کتاب رنجبران دریا
 کتاب بحران های جمهوریت