کتاب مرا نگاه کن

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات برکه خورشید - مترجم: شهناز مجیدی-جدید ترین کتاب ها

کالین هانکوک فرصتی دیگر برای شوتش به دست می آورد. با سابقه خشونت و تصميمات بد در پشت او و تهديد زندان، هر لحظه از هر قدمي خود را متزلزل مي کند و قصد دارد مستقيما راه برود. به کالین این بدان معنی است که خود را صرفا به سمت درجه تدریس تدریس و اجتناب از همه چیزهایی که در زندگی زودهنگامشان مخرب بوده است، بپردازد. به یاد روزهای خود از درس های دشوار خود، آخرین چیزی که او دنبال می کند، یک رابطه جدی است. ماریا سانچز، دختر سختگیر مهاجران مکزیکی، تصویری از موفقیت معمول است. با مدرک تحصیلی از دانشکده حقوق دوک و کار در یک شرکت معتبر در ویلمینگتون، او یک زیبایی تاریک مو با تجربه حرفه ای به ظاهر بی عیب و نقص است. اما ماریا سابقه ترویستی دارد که او را مجبور به بازگشت به زادگاهش کرده است و بسیاری از آنچه را که یک بار به آن اعتقاد داشت، سوءاستفاده می کند. احتمال برخورد با جاده ای که باران رفته است، مسیر زندگی هر دو کلین و ماریا را تغییر خواهد داد، چالش های پیش بینی های عمیق در مورد یکدیگر و در نهایت خود. همانطور که عشق غیرمنتظره میان آنها برقرار است، آنها جرأت می کنند تصور کنند که آینده احتمالا با هم می تواند به نظر برسد. . . تا زمانی که یادآوری های شدید از رویدادهای در Marias گذشته شروع به سطح.


خرید کتاب مرا نگاه کن
جستجوی کتاب مرا نگاه کن در گودریدز

معرفی کتاب مرا نگاه کن از نگاه کاربران
Heros JourneyI بسیاری از رمانهای نیکلاس اسپارکس را خواند، اما زمانی که من شنیدم این یکی از زندانیان سابق را نشان داد، من به فرصتی برای خواندن آن پرداختم. از آنجایی که دوست داشتم در نمایش تلویزیونی «زندان فرار» از بین برود، من با تلاشهای سابق تلاش کردم تا زندگی بهتر را داشته باشم. اما کلاین قهرمان واقعا در زندان نبود. پس از یک بار بیش از حد مبارزه با نوار، او موفق به انجام معامله برای پرونده. اما شخصیت او را به دلایلی دیگر دوست داشت: فلسفه زنده و زنده ماندن او. کالین در اوایل 30 سالگی خود است. او دچار ADHD و ناتوانایی در یادگیری به عنوان یک کودک بود و به طور مداوم به مشکل رسید. پدر و مادرش او را به مدرسه نظامی فرستادند، جایی که او در معرض تروما قرار گرفت و در نتیجه یک مشکل خشونت و مواد مخدر ایجاد کرد. اما او به بازآموزی مشغول شد و نه تنها به کنترل خلق خویش آموخت بلکه به ارزش خود و اجازه دادن به دیگران مسیر خود را انتخاب کرد. من دوست داشتم روش های واقعی او برای مدیریت خشم، از جمله فعالیت شدید فیزیکی (آموزش MMA)، تمایز خشم از احساس تجاوز به رفتار، علامت گذاری احساسات خود، تنفس عمیق و اجتناب از مواد مخدر است. علت آن این است که میخواهید کلاس سوم را تدریس کنید، خیلی لمس است. و من عاشق گرمی غیر اختصاصی ام. هس که او هست، و او می خواهد دیگران برای زندگیشان بدون قضاوت آزاد باشند. قهرمان ماریا کاملا مطمئن نیست که ابتدا از او چه چیزی ساخته شود. او مجبور شد اعتراف کند که حقیقتش این است که من واقعی هستم و شما می توانید یا من را پذیرفت یا نه، شکی تازه درخشان بود. کالین این را صداقت عمیقی از ماریا نیز تشویق می کند. او شل کرد @ چون شما به من گفتی که احساس می کردی، حتی اگر فکر می کردی ممکن است احساسات من را آسیب برساند. و شما به حقیقت گفتید و شما هر دو چیز را از یک مکان آسیب پذیری و نگرانی انجام دادید، زیرا می خواهید والدین خود را دوست داشته باشید. از آنجا که شما به من احترام می گذارید. @ آن ها واضح است که در رشد احساسی خود راه زیادی دارند. ماریا وکیل یک خانواده مکزیکی آمریکایی کار سختی است. او سالها پیش به قتل رسیده بود اما متهم حکم محرمانه داشت و اکنون به نظر می رسد خانواده های قتل دختران انتقام می گیرند. من عنصر تعلیق داستان را دوست داشتم. اما من دوست نداشتم که چگونه هویت خائنانی به من یادآوری شده است. من همچنین تصور می کردم که داستان بیش از حد طولانی است. من فیلم The Longest Ride را دوست داشتم، بنابراین ممکن است این کتاب را در جاده ها بررسی کنید.

مشاهده لینک اصلی
همسر من احساس بیمار شد و تنها 2 هفته برای خواندن آن از کتابخانه ... اما زندگی مشغول بود، بنابراین من به پایان رسید به خواندن آن با صدای بلند به او. برای، Sparks. فیلم های او از زمان The Notebook خسته شده اند. شخصیت کالین خیلی خوب است، درحالی که نه فقط یک جنگنده MMA با گذشته مضطربش، بلکه هوشمند نیز هست. اما این به طور معمول Sparks.However، ماریا بود در مورد به عنوان کاغذ نازک شخصیت زن سربی به عنوان او همیشه به نظر می رسد به تازگی. برای یک وکیل، لعنتی احمقانه است، و هنگامی که شما در دوست پسر آزاری که دوست دارد برای مبارزه با ufc برای چهره های سرگرم کننده قبل از شما چیز؟ Ugh shes کاملا یک بعدی، و او می تواند بهتر انجام دهد. او همچنین به نظر نمی رسد که تمایل به متوقف کردن آزار جنسی زدگی در محل کار داشته باشد، و همکارش هم به جای او ایستاده است. همچنین، کار فقط خود کار می کند بدون هیچ مشکلی؟ من تقریبا هر شخصیت در این کتاب را دوست داشتم از ماریا. او خیلی خسته کننده است و می خواستم او را بکشم. همچنین به دلیل آن بود که کالین برخی از مردم را کشت. پایان دادن به نوعی بلا بود، و من امیدوارم نسخه فیلم برخی از آجیل ها را پر کند. سرگرم کننده ترین؟ تلاش برای پخش این فیلم با همسر من ... کالین - اولین پسر که بازی Daryo Naharis، و در حال حاضر Transporter.Maria - دختر از جین VirginEveryone دیگری؟ هنوز معلوم نیست

مشاهده لینک اصلی
خواندن روان و بی وقفه 500 صفحه تمام شده است. من آن را دوست داشتم، آن را آسان خواند و اگر چه در نیمه اول هیچ چیز اتفاق می افتد در کنار کالین و ماریا ملاقات و سقوط در عشق، من لحظه ای خسته کننده نیست. به دلیل تعقیب مری، نیمه دوم، چیز دیگری را به ارمغان آورده است، این علاوه بر کتاب خوبی بود. کالین - این یک مرد جالب است. من خوب می دانم که اگر، در واقع، TAMBA © متر در £ احساس ترس از او را به دلیل violência که هنوز در آن زندگی می کند (و همیشه viverá، من فکر می کنم) está همیشه منتظر یک لحظه قوی برای از دست دادن کنترل و این این مرا ترساند من ظرفیت استقامت خود را تحسین و چگونه، شناخت مشکل، اختصاص داده شده است به، روز به روز، پیدا کردن نشت در phasic exercÃcio و AMM مبارزه به بیرون ریختن energia.Gostei مریم و کالین، اما زن و شوهر لیلی و ایوان محبوب من بودند. علاوه بر دوستان خوب از زن و شوهر اصلی، تعامل بین هر دو درمان بود.

مشاهده لینک اصلی
فکر کردم فکر کردم این کتاب کلاسیک جالب، عاشقانه و غیره می باشد. Cmon، اما این یک گربه است. این کار، دور اجرا، شخصیت ها نشسته بودند، بنابراین فوق العاده :)

مشاهده لینک اصلی
از دیوانگی این کتاب لذت بردم. این جایی بود که شما باید تعجب کنید که چه کسی چه کاری انجام داده است و پس از آن نیز همه درام بین عاشقانه نیز وجود داشت.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مرا نگاه کن


 کتاب خودت را به فنا نده
 کتاب رنجبران دریا
 کتاب جادوی چپکی
 کتاب بنیادگرای ناراضی
 کتاب سرباز شکلاتی
 کتاب آرتمیس