معرفی کتاب مرد اول

اثر آلبر کامو از انتشارات جامی - مترجم: محمود بهفروزی-جدید ترین کتاب ها

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ سه شنبه 7 آذر 1396
Camus tells the story of Jacques Cormery, a boy who lived a life much like his own. Camus summons up the sights, sounds and textures of a childhood circumscribed by poverty and a fathers death yet redeemed by the austere beauty of Algeria and the boys attachment to his nearly deaf-mute mother. Published thirty-five years after its discovery amid the wreckage of the car accident that killed Camus, The First Man is the brilliant consummation of the life and work of one of the 20th centurys greatest novelists. Camus daughter, Catherine Camus, later transcribed the handwritten manuscript to type press.


خرید اینترنتی کتاب مرد اول
معرفی کتاب مرد اول
جستجوی کتاب مرد اول در گودریدز

معرفی کتاب مرد اول از نگاه کاربران
من این را در فرانسه در یک درس ادبیات با تمرکز بر ادبیات مگوربین و بویر خواندم. من این را حتی بیشتر از Camus Letranger دوست داشتم، زیرا شخصی تر است. این کتاب برای من بیشتر از همه چیزهایی که در آن دوره خوانده ام بیشترین حس را داشت، شاید به این دلیل که یکی از غربی ها بود. این بسیار اتوبیوگرافی و اندیپال کمی است. از طریق Le Premier Homme بود که من توانستم همه چیز را که در آن دوره بخوانم را درک کنم.

مشاهده لینک اصلی
اگر نمیتوانید در یک کتاب نفوذ کنید و به همین ترتیب اگر یک کتاب نمیتواند به شما نفوذ کند، ارزشش را ندارد. این دلیل است که من کامو را بیش از سارتر ترجیح می دهم. سارتر نبوی و معرفت شناخته شده است، در حالی که کامو پر از زندگی و بینش است. به نظر می رسد که احساسات و سایر اضافی از بین رفته است. این کار نوشتاری به وضوح نشان دهنده پیشرفت نویسنده و وجدانش است. اگر احساس کنید که از چیزی در زندگی محروم هستید، اول مرد را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
بدون شک کامو یکی از نویسندگان و متفکرین قرن بیستم بود. غریبه یکی از مهمترین کتابهای 100 سال گذشته است، شاید همیشه. بنابراین، کمی ترسیده شدم که شخص اول، رمان اوباما کاموزا را به دست آورد. (ظاهرا نسخه خطی دست نویس زمانی بود که او درگذشت.) نظرات من را در اینجا ببینید: 2013 خواندن: مرد اول توسط آلبر کامو

مشاهده لینک اصلی
یادم می آید در انتظار این کتاب زمانی که خواندن داشتم که دستنوشته ای که بر پایه آن نوشته شده بود، یک کتاب زندگی نامه مونتاژ شده بود، برای انتشار آماده می شد. من مدتها تحت تأثیر بازتاب های کامو در مورد زندگی - به ویژه در افسانه سیزیف - علاقه مند شده ام و از این فرصت برای درک بهتر شرایطی که در آن یک مرد بزرگ شده بود، چنین فلسفی را توسعه و برجسته می کرد، نا امید نبودم.

مشاهده لینک اصلی
این زندگینامه سایه آلبر کامو طبیعت و وضعیت الجزایر را در حکومت استعماری فرانسوی منعکس کرده است. نویسنده به جای نوشتن یک داستان، از طریق جک کریمری، خود را پرتره ساخت. تقریبا تمام صفحات کتاب بیشتر یا کمتر محبت های شخصیت های اصلی را برای والدین خود محکوم می کند.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب مرد اول


#ادبیات اقتباسی - #ادبیات فرانسه - #جایزه نوبل ادبیات - #ادبیات داستانی - #ادبیات کلاسیک - #دهه 1990 میلادی - #فلسفی - #انتشارات جامی - #آلبر کامو - #محمود بهفروزی
#انتشارات جامی - #آلبر کامو - #محمود بهفروزی
کتاب های مرتبط با - کتاب مرد اول


 کتاب داینامو
 کتاب پرواز بدون او
 کتاب افشاگر
 کتاب هیل بیلی (روزگار آمریکایی های پشت کوه نشین)
 کتاب سهره ی طلایی
 کتاب مرگ تصادفی یک آنارشیست