معرفی کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده

اثر جی.کی. رولینگ از انتشارات رویای سبز - مترجم: زهرا رمضانی-جدید ترین کتاب ها

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ سه شنبه 30 آبان 1396
Based on an original new story by J.K. Rowling, Jack Thorne and John Tiffany, a new play by Jack Thorne, Harry Potter and the Cursed Child is the eighth story in the Harry Potter series and the first official Harry Potter story to be presented on stage. The play will receive its world premiere in London’s West End on July 30, 2016. It was always difficult being Harry Potter and it isn’t much easier now that he is an overworked employee of the Ministry of Magic, a husband and father of three school-age children. While Harry grapples with a past that refuses to stay where it belongs, his youngest son Albus must struggle with the weight of a family legacy he never wanted. As past and present fuse ominously, both father and son learn the uncomfortable truth: sometimes, darkness comes from unexpected places.


خرید اینترنتی کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده
معرفی کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده
جستجوی کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده در گودریدز

معرفی کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده از نگاه کاربران
من اکنون به بحران وجودی برای چند قرن آینده افتخار خواهم کرد زیرا واقعیت هرگز نمیتواند دوباره برطرف شود.

مشاهده لینک اصلی
مطمئن نیستم که آیا 3.5 یا 4 ستاره آن ... من چیزهای زیادی برای گفتن دارم، شاید یک بررسی در کانال من انجام شود. در حال حاضر من می گویم که از آن لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا نمی دانم چگونه در مورد این کتاب احساس می کنم. من هر دو آن را دوست داشتم و از آن متنفر بودم. این کاملا شگفت انگیز بود که دوباره در دنیای هری پاتر دیر شود، و من داستان را نیز دوست داشتم، اما فقط احساس کردم که می توانست خیلی بهتر انجام شود. من یک طرفدار بزرگ از فرمت نبودم. من یک نسخه نوشتاری را ترجیح می دهم اما خوب. من یک بررسی دقیق تر خواهم نوشت هنگامی که حس خود را مرتب کردم. فقط یک روز باقی مانده!

مشاهده لینک اصلی
من به این موضوع با بسیاری از شک و تردید وارد شدم و عصبی بودم که از بین رفته بود. من خیلی خوشحالم که می گویم اشتباه کردم من کاملا آن را تحسین می کنم. همه چیزهایی را که اکنون می خواهم بگویم.

مشاهده لینک اصلی
چیزهایی که هری جیمز پاتر هرگز انجام نمی دهد: - به پسرش بگوید که او فرزند خود را ندیده است - توهین / تهدید مینروا مک گونگال و توانایی های او و درک فرزندان را ناکافی می داند؛ زیرا او هیچ کدام از خود را نداشته است. کودک و او را تهدید می کند، نه مراقبت از اینکه کودک چگونه در مورد آن احساس می کند - در برابر فرزند خود برای اینکه در Slytherin باشد، پس از گفتن او در هنگام دیدار او در پلت فرم نه و سه چهارم (و واقعا با داشتن دیدگاه آنچه سیریوس در خانواده خود به عنوان تنها گریفیندور گذراند) - به پسرش می گوید که او فرزندش را دوست ندارد! - victorkrvm، tumblrHarry می تواند بیشتر از شخصیت باشد، و این چیزی است که در میان دیگران من بیشتر در مورد این اسکریپت مزاحم !!!!!

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده


#داستان ماجرایی - #داستان فانتزی - #ادبیات انگلیس - #ادبیات معاصر - #ادبیات نوجوان - #دهه 2010 میلادی - #ادبیات نمایشی - #پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز - #لیست برترین رمان های ادبیات نوجوان - #انتشارات رویای سبز - #جی.کی. رولینگ - #زهرا رمضانی
#انتشارات رویای سبز - #جی.کی. رولینگ - #زهرا رمضانی
کتاب های مرتبط با - کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده


 کتاب و کسی نماند جز ما
 کتاب هتلی در کنج تلخ و شیرین
 کتاب پرواز بدون او
 کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا
 کتاب استبداد (بیست درس از قرن بیستم)
 کتاب حکومت نظامی (شهر بندان)