کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده

اثر جی.کی. رولینگ از انتشارات پرتقال - مترجم: آرزو مقدس-جدید ترین کتاب ها

بر اساس یک داستان جدید جدید توسط J.K. رولینگ، جک ترون و جان تیفانی، بازی جدید Jack Thorne، هری پاتر و Cursed Child داستان هشتم در سری هری پاتر و اولین داستان رسمی هری پاتر است که در صحنه ارائه می شود. این بازی در 30 ژوئیه 2016 در غرب غربی لندن به نمایش در می آید. هری پاتر همواره دشوار بود و حالا خیلی ساده تر از آن است که کارمند وزارت کار سحر و جادو، شوهر و پدر سه کودک مدرسه ای است. در حالی که هری با گذشته ملاقات می کند که ماندن در جای جای آن، جوانترین پسر او، آلبوس باید با وزن یک میراث خانوادگی که هرگز نمی خواست، مبارزه کند. همانطور که گذشته و حال فیوژن وحشتناک است، هر دو پدر و پسر حق حقیقت را ناراحت می کنند: گاهی اوقات تاریکی از مکان های غیر منتظره می آید.


خرید کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده
جستجوی کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده در گودریدز

معرفی کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده از نگاه کاربران
من اکنون به بحران وجودی برای چند قرن آینده افتخار خواهم کرد زیرا واقعیت هرگز نمیتواند دوباره برطرف شود.

مشاهده لینک اصلی
مطمئن نیستم که آیا 3.5 یا 4 ستاره آن ... من چیزهای زیادی برای گفتن دارم، شاید یک بررسی در کانال من انجام شود. در حال حاضر من می گویم که از آن لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا نمی دانم چگونه در مورد این کتاب احساس می کنم. من هر دو آن را دوست داشتم و از آن متنفر بودم. این کاملا شگفت انگیز بود که دوباره در دنیای هری پاتر دیر شود، و من داستان را نیز دوست داشتم، اما فقط احساس کردم که می توانست خیلی بهتر انجام شود. من یک طرفدار بزرگ از فرمت نبودم. من یک نسخه نوشتاری را ترجیح می دهم اما خوب. من یک بررسی دقیق تر خواهم نوشت هنگامی که حس خود را مرتب کردم. فقط یک روز باقی مانده!

مشاهده لینک اصلی
من به این موضوع با بسیاری از شک و تردید وارد شدم و عصبی بودم که از بین رفته بود. من خیلی خوشحالم که می گویم اشتباه کردم من کاملا آن را تحسین می کنم. همه چیزهایی را که اکنون می خواهم بگویم.

مشاهده لینک اصلی
چیزهایی که هری جیمز پاتر هرگز انجام نمی دهد: - به پسرش بگوید که او فرزند خود را ندیده است - توهین / تهدید مینروا مک گونگال و توانایی های او و درک فرزندان را ناکافی می داند؛ زیرا او هیچ کدام از خود را نداشته است. کودک و او را تهدید می کند، نه مراقبت از اینکه کودک چگونه در مورد آن احساس می کند - در برابر فرزند خود برای اینکه در Slytherin باشد، پس از گفتن او در هنگام دیدار او در پلت فرم نه و سه چهارم (و واقعا با داشتن دیدگاه آنچه سیریوس در خانواده خود به عنوان تنها گریفیندور گذراند) - به پسرش می گوید که او فرزندش را دوست ندارد! - victorkrvm، tumblrHarry می تواند بیشتر از شخصیت باشد، و این چیزی است که در میان دیگران من بیشتر در مورد این اسکریپت مزاحم !!!!!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده


 کتاب سقلمه
 کتاب پس از کودتا
 کتاب مواجهه ماکیاولی و اسپینوزا
 کتاب قلب من و دیگر سیاهچاله ها
 کتاب مردان بدون زن
 کتاب شرق غرب