کتاب کلاغ و اشعار دیگر

اثر ادگار آلن پو از انتشارات پیام امروز - مترجم: محمدصادق رئیسی-جدید ترین کتاب ها

با من شعر اهدافی نیست، اما شور و هیجان - ادگار آلن پو. این مجموعه کامل شعر ادگار آلن پو شامل کارهای یکی از مشهورترین و خواناترین نویسندگان آمریکایی است که شامل آثار مشهور مانند The Raven، Lenore، Annabel Lee و Helen می باشد. لادن با صدای تنهایی، خستگی و ناامیدی، شعرهایی که در این جلد قرار داشت نفوذ زیادی بر رمانتیک آمریکایی و جنبشهای نمادگرایی فرانسوی قرن نوزدهم داشت. امروز شعر شعر به دلیل نابغه ادبی اش، نه تنها به دلیل فرمان او از زبان، ریتم و نقاشی های دراماتیک، بلکه به دلیل بینش عاطفی خود به ذهن زیبایی و عصبی، قدردانی می شود. تمایل او نسبت به اسرارآمیز و ترسناک و همچنین علاقه مبرم به مرگ، قرن ها از دانشمندان و خوانندگان را به لذت بردن از این اشعار عشق، مرگ و تنهایی منجر کرده است.


خرید کتاب کلاغ و اشعار دیگر
جستجوی کتاب کلاغ و اشعار دیگر در گودریدز

معرفی کتاب کلاغ و اشعار دیگر از نگاه کاربران
من این مجموعه را فقط بخاطر داشته ام چون The Raven در آن گنجانده شده است و یکی از شعر های مورد علاقه من است. اما به طور کلی باید گفت که پو چند شعر واقعا زیبا را تشکیل می دهد. من ترانه اش را قبل از The Raven ترجیح می دهم تا اشعاری که بعد از آن نوشتم، زیرا در سال های ابتدایی طرح غم انگیزش واقعا در اصل و اصلی بود. قافیه ها پس از The Raven در مقایسه بسیار کمی بودند (زیرا او به معنای واقعی واژه ی کلمه ای که برای من بسیار عجیب و غریب است غرق می شود). تمام ریزش های زبانی ذهن من را فریاد زدند و محیط جغرافیایی به خوبی به تصویر کشیده شد. من از این مجموعه گاه به گاه دوباره بازدید میکنم!

مشاهده لینک اصلی
به عنوان یک طرفدار بزرگ The Raven، من فکر کردم که من به شدت از این کتاب لذت بردم. من به غیر از The Raven اشتباه کردم، من تنها دو شعر دیگر را برای Helen و Annabel Lee پیدا کردم. بقیه به نظر میرسید از طرحهای خندهدار آماتور با پو استفاده کنند، اغلب با استفاده از همان کلمه دقیق به قافیه با خودشان. او همچنین از کلمات مشابه در اغلب اشعار خود استفاده می کند، که به دلایلی من را اذیت می کند. من آرزو می کنم که این کتاب را بهتر درک کنم، اما من فقط ندیدم.

مشاهده لینک اصلی
تقریبا تمام اشعار این کتاب تاریک هستند، اما احساس کردم آنها نیز مشتاق هستند. مثل تماشای یک بازی یک نفره در تئاتر بودم. دوست دارم بخوانم یا به چیزی تاریک گوش کنم، زمانی که غمگین، افسرده یا تحت فشار شدید هستم، بنابراین مطمئن هستم که این اشعار تیره را دوباره و دوباره در ریتم ها و قافیه ها به یاد می آورید بقیه زندگی من

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را صرفا برای The Raven خریدم و ناامید نشدم از اشعار دیگر لذت بردم، اما بسیاری از آنها من در این مرحله قادر به درک نیستم. به همین ترتیب: - Raven 5/5 - اشعار دیگر 3/5

مشاهده لینک اصلی
این به راحتی بهترین جایزه را برای من در نظر می گیرد. \"من بیشتر شعر خود را به پروسه خود ترجیح می دهم. آن چه راور گفت، دوباره؟

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کلاغ و اشعار دیگر


 کتاب آیدا
 کتاب هر دو در نهایت می میرند
 کتاب راه آهن زیرزمینی
 کتاب آخرین وداع
 کتاب مامان و معنی زندگی
 کتاب راورندوم