کتاب یک بار فریبم بدهی

اثر هارلن کوبن از انتشارات هیرمند - مترجم: مهرآیین اخوت-جدید ترین کتاب ها

مایا، خلبانِ سابقِ ارتش، تصویری باورنکردنی در دوربینِ مخفیِ مراقبت از پرستارِ بچه‌اش می‌بیند: دخترِ دوساله‌اش مشغولِ بازی با شوهرش، جویی، است… اما جویی دو هفته پیش به قتل رسیده بود. در قلبِ این معما پرسشی است که مایا را سخت آزار می‌دهد: آیا باید چیزی که با چشمِ خودش دیده باور کند؟ یا زخم‌های جنگ ذهنِ او را به وادیِ توهّم کشانده؟ مایا برای آن‌که جوابِ این معما را پیدا کند باید با اسراری که در ژرفای وجودش پنهان کرده رودررو شود. باید با قصه‌ی باورناپذیری کنار بیاید که درباره‌ی شوهرش می‌فهمد و نیز با قصه‌ای درباره‌ی خودش.


خرید کتاب یک بار فریبم بدهی
جستجوی کتاب یک بار فریبم بدهی در گودریدز

معرفی کتاب یک بار فریبم بدهی از نگاه کاربران
با کوبنز آخرین عزیز، فرمول به شدت ترشح شده است! هر کسی که تعدادی کتاب کوبن را بخواند می داند که کتاب هایش به شدت بر اساس یک فرمول است - یک فرمول که در بسیاری از کتاب های لذت بخش و در کوبن تبدیل به یک نویسنده بزرگ پرفروش . من، شخصا، فقط یک یا دو کتاب خواندن را مطالعه کرده ام و از همه آنها لذت می برم، هرچند تا حد زیادی. سپس من آخرین کتاب خود را، Fool Me Once، که من نه تنها دوست نداشتم، خوانده ام، من فکر کردم این وحشتناک است. من وقت خود را برای توصیف کتاب ها نیافته ام، همانطور که آمازون توضیح بالا در این زمینه به خوبی کار می کند. در عوض، بررسی من توضیح خواهد داد که چرا من تا به حال با ناراحتی با \"Fool Me Once\"؛ که به نوبه خود، امیدوارم، در تصمیم گیری برای اینکه آیا این یک کتاب برای شما است، برای شما مفید خواهد بود. برای عادلانه بودن، Fool Me Once در یک سبک سریع گنجانده شده است که خواندن آن بسیار سریع است. متأسفانه، این تنها چیزی است که من می توانم در مورد آن صحبت کنم. قلب نارضایتی من بر احساس من متمرکز است: 1) همه کاراکترها کاغذی نازک هستند، نه به ذکر نامرئی بودن و عدم اعتبار؛ 2) طرح مستلزم تعلیق کافر است که فراتر از تمایل من برای انجام این کار است (و من معمولا در این منطقه بسیار لیبرال است)؛ 3) شخصیت اصلی زن به عنوان یک شخص به نام Wonder Woman به نظر می رسد که فقط یک زن معمولی است؛ 4) انگیزه های اقداماتی که توسط شخصیت های کلیدی مختلف انجام می شد عمدتا برای من غیر قابل قبول بود؛ و در نهایت، 5) پایان دادن به مسخره بود و من را ترک کرد سر من در کفر. من می دانم انتقاد من انتقاد می کند خطر داشتن تعداد زیادی از @ مفید @ رادیو، به ویژه از آنجا که بسیاری از بررسی ها برای این کتاب مثبت بود. اما، اگر بررسی من حتی چند نفر از مردم را در تصمیم گیری که من احمق یک بار برای آنها نیست، من راضی است.

مشاهده لینک اصلی
این اولین هارلان کوبن من بود و من باید بگم، من تحت تاثیر قرار نیست. این کتاب واقعا برای من کار نمی کند. من نمی توانستم با مایا (شخصیت اصلی) ارتباط برقرار کنم، طرح خیلی راحت قابل پیش بینی بود و من هیچ چیز در مورد پایان ندیدم. بعد از تمام بررسی های عجیب و غریب، من انتظار داشتم که برای نوشتن کوبنز و تعطیل شدن داستان هایش دیده شود. آیا چیزی از دست رفته؟ شاید کتابهای دیگرش بهتر باشد؟

مشاهده لینک اصلی
واقعا 3.5 ستاره، اما این یک کتاب به مراتب بهتر از برخی از تلاش های اخیر او است. مایا سارتر خلبان هلیکوپتر است و از خبرنگاران ویکیلیکس مجبور به خارج شدن از خدمات مسلحانه است که ویدیویی از یک تصمیم مشکوک که در مبارزه انجام داده است را منتشر می کند. او به یک خانواده ثروتمند ازدواج می کند، اما به طور واضح از PTSD مبتلا به گناه خود رنج می برد. سپس همسرش در پارک مرکزی که به دنیا می آید، به ویژه پس از قتل او به زور وحشیانه او در خارج از کشور به قتل رسید. مایا مصمم است تا قاتل را به عدالت بفرستد، هرچیزی که به او و دختر جوانش ریسک می کند. بسیاری از پیچ و تاب ها و نوبت ها، با تخلیه دور منتقل شده است. من همچنین ارتباط او را با برادر عادل ادی در ارتباط دائما در حال تحولات خود به عنوان احمقانه و غیر قابل توضیح پیدا کردم، به ویژه از آنجایی که ادی در معرض مشکل نوشیدن است.

مشاهده لینک اصلی
هارلن کوبن خواننده را در یک هیولای غول پیکر بزرگ قرار می دهد. خواننده حدس زده می شود تا پایان. بسیار سرگرم کننده و لذت بخش است! IMHO HIS بهترین رمان مستقل است. باید برای همه طرفداران هارلن کوهن بخواند

مشاهده لینک اصلی
من مشتاقانه منتظر کوبنز کتاب هایی مانند یک بچه به نظر می آید به کریسمس و من هرگز ناامید شده است!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یک بار فریبم بدهی


 کتاب چگونه زمان را متوقف کنیم
 کتاب اینک خزان
 کتاب حالا وقت دویدن است
 کتاب رادیو سکوت
 کتاب زیستن
 کتاب بنیادگرای ناراضی